Jdi na obsah Jdi na menu
 


21. 6. 2016

Rozlučka se sezónou 2015/2016

Pondělní trénink jsme pojali netradičně, chtěli jsme se rozloučit se sezónou a tak jsme před tradiční fotbálek děti vs rodiče přidali i trénink rodičů.

Cíl tréninku rodičů byl jasný - chtěli jsme ať si rodiče vyzkouší pár cvičení, které s dětmi děláme. Začali jsme klasickým ´´zahřátím´´ a rodiče nám začali krásně chytat barvu :-) Nešlo si nevšimnout, že i rodiče mají stejné návyky jako děti, které jsme museli opravovat - například při klasickém vedení míče ve velkém vápně mezi sebou, se nám asi po 15 sekundách vytvořilo ukázkové kolečko jako na zimáku při veřejném bruslení. Po zahřátí jsme se rozdělili na dvě party (ženy, muži) a vyzkoušeli si senzomotorické cvičení a štafetu - zde nutno podotknout, že chlapi do toho šli zostra a nic si navzájem nedarovali, jen mě mrzí, že jsem musel jednomu nejmenovanému tatínkovi (pan Prchlík poznámka redaktora) udělit žlutou kartu za protesty, když neunesl prohru svého týmu - no aspoň víme po kom má Ondra soutěživost. S druhou skupinou vyzkoušel Dan nějaké hry na vedení míče, sbírání kloboučků a házenou - kde to zase ´´rozjely´´ dámy (ječely u toho tak, že se chlapi na chvíli přestali soustředit na moje cvičení a to jsme byli dobrých 40 metrů vzdáleni).

Po cca 50 minutách tréninku jsme postavili 3 hřiště a dali si zápas dětí proti rodičům. Byl jsem na jednom hřišti  a musím říct, že děti rodičům opravdu nic nedarovaly (důkazem je málem zlomená noha Petry Sedlmajerové, kterou neštřil její syn Maty), padalo spoustu gólů - hlavně do sítě rodičů - taky proto, že děti měli skvělého brankáře (Pavla Žibritu, poznámka redaktora) na kterém si téměř všichni střelci vylámali zuby.

Celé odpoledne jsme si všichni moc užili a po náročném výkonu se hodí občerstvení... dort, šest kilo řízků a nějaké to pivečko u Krychle bylo skvělým zakončením perfektního dne.

FOTOGALERIE ZDE

Budeme rádi, když nám do komentářů napíšete jak se vám trénink líbil...

Za celý realizační tým chci poděkovat všem, kteří se zúčastnili. Přejeme vám krásné prázdniny a už se těšíme na soustředění a nadcházející sezónu.

dort2016.jpg

Pavel Žibrita

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Společný trénink

Kožíškovi, 25. 6. 2016 12:52

Moc děkujeme za krásné odpoledne i posezení. Děti si to moc užily a nejen ony, řekla bych, že rodiče pěkně prohnali i trenéry ;-) krásné prázdniny! Kožíškovi

Trénink

Michaela Krejčová(Růžičková), 24. 6. 2016 9:58

Super odpoledne, bezvadně jsme si to užili a moc jsme se nasmáli:) Tomík byl nadšen a doma mi řekl: ,,Mami, byla jsi fakt výborná!":))) Nohy mě bolely ještě ve středu:)! Moc děkujeme, těšíme se příště a přejeme všem pohodové léto!!!

Trénink

Nechvílovi, 24. 6. 2016 9:27

Já děkuji za celou naší rodinu, moc jsme si to užili a těšíme se na další společné akce našeho super týmu rodičů i dětí. Vendy

společný trénink

Věra Boháčová, 24. 6. 2016 2:01

Moc díky, bylo to super, užili jsme si to všichni, dokonce jsme všichni i přežili (:-)). I když už se mi dlouho nestalo, abych si musela rukama vyndavat nohy z auta, páč jsem nebyla schopná je v úterý zvedat :-))

Rodice na place

Petra Sedlmajerova, 24. 6. 2016 0:56

Chlapi super, diky! Budeme se tesit na pokracovani. S chranicema. :-)

Trénink rodičů

Kubátová, 23. 6. 2016 16:48

Já bych chtěla na začátek moc poděkovat za skvělý nápad a dobře připravenou realizaci tréninku. Konečně jsem zjistila, že to můj Kryštof nemá jednoduchý, taky jsem měla problém pochopit a soustředit se na úkol při tréninku, takže budu na něj mírnější. Při zápase jsem zjistila, že jsou kluci opravdu dobří a my rodiče máme co dělat, abychom jim stačili.Ale skvěle jsem si to užila já i Radovan a těla nás bolela ještě dnes:-)). Při příštím tréninku budeme určitě, moc nás to bavilo a myslím, že máme i dobrou skupinu rodičů.
Přeji všem pěkné léto a v září na viděnou.
Iva

Trénink a zápas s rodiči

Karel Mach, 23. 6. 2016 15:01

Vyšlo na mě zrovna hlídání Johnyho sestřičky, takže jsem se pondělního tréninku zúčastnil pouze jako divák. Ovšem nejen proto bych se přimlouval za opakování akce i začátkem podzimu: Na dětech jsem viděl nadšení, zápas proti rodičům si opravdu užívaly. A věřím, že i rodiče jsou rádi, když si trénink mohli vyzkoušet "z druhé strany". Za mě jednoznačně palec nahoru, jen tak dál. A pochvala nejmenovanému autoru tohoto nápadu (Žebro - pozn. red. :-)