Jdi na obsah Jdi na menu
 


19. 8. 2017

Rozdělení hráčů do tréninkových skupin

Letošní soustředění bylo, stejně jako to loňské, nabité sportem a dalšími činnostmi od prvního do posledního dne. Snažili jsme se udělat maximum, aby minulý týden byl pro kluky super zážitek. Věřím, že se to vydařilo a všichni na Kunice budou vzpomínat jen v dobrém. 

 
Během soustředění jsme kluky bedlivě sledovali a hodnotili, jak se jim daří v tréninku i zápasech, které jsme odehráli (v naší lize mistrů a proti Hrusicím), ale i jak se posunuli v dalších aspektech jejich rozvoje, včetně samostatné přípravy na tréninky a zápasy, stravování atd. 
 
Stejně jako vloni budeme během sezóny rozdělení na Arsenal a Barcelonu. Na začátku soustředění jsme kluky informovali o tom, že na jeho konci se dozví, kdo bude v jaké tréninkové skupině. 
 
Oproti minulé sezóně je nás méně, takže se určitě mnohdy stane, že budeme trénovat všichni pohromadě bez rozdělení. 
 
V případech minima absencí a tudíž vysokého počtu hráčů, je rozdělení na dvě skupiny nezbytné k dosažení maximální efektivity tréninkového procesu. 
 
Účast v té či oné tréninkové skupině nemá rozhodující vliv na nominace do utkání. Přirozeně na zápasy elity budou nominovaní povětšinou hráči Arsenalu, ale není to pravidlem. Bude záležet především na snaze kluků při tréninku a na jejich docházce. 
 
Kluci vědí, že jejich výkonnost, docházka a poctivost v tréninku, bude mít vliv na pravidelné sezónní přesuny z jedné do druhé skupiny.
 
Níže je znázorněna podoba skupin na začátku sezóny:
 
Arsenal  
Böhm, Hais, Hejkal, Kadeřábek, Laciný, Matějka, Mažerik, Nechvíla, Novotný, Nutil, Petrtýl, Prchlík, Slany, Žibrita
 
Barcelona
Boháč, Debelka, Flídr, Hájek, Jandovský, Janiuk, Kordovský, Kubát, Mach, Martinka, Mazánek, Pokorný, Sedlmajer, Silný, Stojanovský, Weiman
 
Daniel Kraft