Jdi na obsah Jdi na menu
 


9. 11. 2016

INTERNÍ TÝMOVÉ ZÁLEŽITOSTI

Omluvy
 
Připomínáme a prosíme všechny rodiče, aby se omlouvali na webové stránky, a to pokud možno s předstihem minimálně jednoho dne. A vždy uváděli důvod omluvy!
 
Dále požadujeme, abyste své děti neomlouvali z předzápasových tréninků s tím, že jsou nakřápnutí a chcete je nechat doléčit na zápas. 
 
Zápas je na stejné úrovni důležitosti jako trénink, tzn. zápas je čtvrtým tréninkem v týdnu. V naší kategorii, kde se děti prozatím vše učí, jsou klasické tréninkové jednotky pro nás dokonce důležitější než zápasy.
 
Pokud necháte dítě doma ve čtvrtek a tudíž nezjistíte, jak na tom skutečně zdravotně je a pak ho pošlete přímo na zápas, kde buď nedohraje, nebo hraje na 50% celý zápas, nikomu to nepomůže. Zaprvé nemůže ukázat své maximum, takže my trenéři se divíme, co se to děje a zadruhé neumožní někomu zdravotně připravenému, aby si zahrál utkání. Jestliže se v těle nějaký vir objeví ve středu, nebo ve čtvrtek, určitě tam bude i o víkendu a to i v případě, že zůstanete doma. Máme tu výhodu, že nás je hodně, takže pokud jde o nemoc, či zranění, je zbytečné cokoliv přecházet. Pochopitelně nemluvím o nemocích typu, že mi teče trochu z nosu, když je venku -1 a fouká mi vítr do obličeje - to je normální.
 
Upozorňujeme tedy všechny, že se může stát, že nebudeme nominovat hráče, kteří vynechávají tréninky kvůli domnělému onemocnění s plánem, že se doléčí na utkání. 
 
Tímto netvrdíme, že se nemůže stát, že se náhle někomu udělá špatně na zápase, protože se projeví nějaká infekce, či virus. Zpráva není namířena proti nikomu konkrétnímu, pouze reaguje na množení se omluvenek ze čtvrtečních tréninků s vidinou sehrání víkendového zápasu.
 
 

Sprchování

 
Od této sezóny jsme nastavili pravidlo, že se kluci budou sprchovat sami po každém utkání. Pravidla byla daná jasně a je nutné, aby je dodržovali všichni. Jinak to nemá smysl. 
 
V tomto případě neexistuje žádná výmluva. Pokud jim je zima na chodbě, můžou si s sebou vzít tričko, mikinu s sebou a zabalit se do ručníku. Pokud jsou nemocní, nebo nachlazení, nemají chodit na zápas. Je to jednoduché, proto Vás žádám, abyste neradili nebo nenařizovali dětem, ať se nesprchují.
 
Později po nich budeme chtít, aby se sprchovali po každém tréninku, tak ať si zvykají, že je to normální, nebo spíš nutné a bez výjimky. 
 
Čistota je půl zdraví. 
 
Mějte se a přeji hezký den
 
Daniel Kraft